Skindom®

24 K Gold Collagen Serum 15ml

24k-gold-collagen-serum-15ml

ALTIN KOLLAJEN

SERUM

Kırışıklık giderici ve leke açıcı patentli aktif maddeler ile formüle edilmiş bitkisel kök hücre teknolojisi ile zenginleştirilmiş yüksek performanslı bir cilt bakım ürünüdür.

Cildi serbest radikallerden korur ve uzun süreli nemlenme sağlar. Cildi besler ve hücre yenilenmesini hızlandırır, hücre ömrünün ve canlılığının artmasını destekler, cildi sıkılaştırır.

Özellikle dudak ve göz çevresindeki İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Cilt hasarlarının onarılmasına, cildin homojen ve ışık saçan bir görünüm kazanmasına ve yaşlanmaya karşı korunma sağlar.

BİTKİSEL

EKSTRELERİ

ÖZELLİKLERİ

KULLANIMI

  • icon

    Sabah ya da akşam temizlenmiş cilde, yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulayınız.

ÖZEL

İÇERİĞİ

Su, Etanol, Camellia sinensis Yaprak Ekstresi, Gliserin, Gliseril Akrilat / Akrilik Asit Kopolimer, Morus alba (Beyaz dut) Ekstresi, Propilen Glikol, Allantoin, Pantenol, Sophora angustifolia Kök Özü, Hidrolize Kolajen, Niasinamid, Karbomer, Hidroksiselüloz, Malpighia emarginata (Acerola-Barbados Kirazı) Meyve Ekstresi, Fragaria Chiloensis (Çilek) Meyve Özü, PEG-60, Trietanolamin, Disodyum EDTA, Klorfenezin, Fenoksietanol, Altın (CI 77480).

Skindom Türkiye | Skindom® 24 K Gold Collagen Serum 15ml